هموطنانی که تمایل دارند در ایام اربعین حسینی به عتبات عالیات مشرف شوند، حتما باید برای دریافت روادید و استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و خدمات درمانی در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.

مقاله‌های مرتبط

زمان زیادی تا اربعین حسینی باقی نمانده است. همه ساله ایرانیان بسیار زیادی برای حضور در حرم امام حسین (ع) با پای پیاده به سمت کربلا می‌روند تا در روز اربعین در جوار حرم آن بزرگوار باشند. امسال نیز پیرو رسم هر ساله، این رویداد مذهبی برگزار خواهد شد و مراحل قانونی این سفر نیز در حال انجام است.

با وجود اینکه پیش‌تر زائران می‌توانستند با شرایط گوناگونی از مرز رد شوند و به زیارت حرم سید شهیدان بروند، اما در چند سال گذشته مراتب قانونی این سفر به منظور حفظ امنیت بیشتر زائران پررنگ‌تر شده است. پس اگر قصد حضور در این سفر معنوی را داشته باشید، حتما باید مراحل آن را نیز رعایت کنید. در این مقاله از کجارو به آموزش ثبت‌نام در سامانه سماح برای دریافت ویزای اربعین می‌پردازیم.

ویزای اربعین

مدارک لازم برای ثبت‌نام در سامانه سماح

کلیه متقاضیان سفر کربلا باید توجه داشته باشند که برای این سفر حتما باید گذرنامه معتبر تهیه کنند؛ زیرا برای دریافت روادید داشتن گذرنامه ضروری است و اطلاعات مربوط به آن را باید در سیستم سماح وارد کنید. اگر گذرنامه معتبرتان را در اختیار دارید می‌توانید وارد سایت سماح شوید و درخواستتان را مبنی بر صدور روادید عراق ثبت کنید. علاوه بر در اختیار داشتن گذرنامه با شش ماه اعتبار، دو قطعه عکس پرسنلی مشابه عکس گذرنامه نیز الزامی است.

مراحل ثبت‌نام در سامانه سماح

سامانه سماح به دلیل محدودیت‌های موجود برای صدور روادید توصیه می‌کنند که افراد به صورت گروهی ثبت درخواست دهند. همچنین، اولین فردی هم که نامش در گروه ثبت روادید ثبت شود، به عنوان سرگروه شناخته خواهد شد. برای شروع ثبت نام در سامانه سماح بهتر است که کارت ملی، شناسنامه و گذرنامه‌ خود و هم گروهی‌هایتان را در کنارتان داشته باشید.

برای شروع این فرآیند باید وارد سامانه samah.haj.ir شوید. با ورود به این سامانه صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که متشکل از سه بخش است. در ابتدای صفحه نکات ضروری ذکر شده است و در زیر آن شاهد دو بخش ثبت‌نام و پیگیری وضعیت و ویرایش هستیم. اگر برای اولین بار است که وارد این سامانه می‌شوید و تاکنون ثبت نام نکرده‌اید، باید از طریق بخش ثبت نام اقدام کنید. اما اگر پیش از این بخشی از اطلاعات را وارد کرده‌اید و اکنون قصد ویرایش آن را دارید، باید از طریق بخش پیگیری وضعیت و ویرایش وارد عمل شوید.

ثبت نام ویزای اربعین

مقاله‌ مرتبط:

برای ثبت نام، در بخش ثبت‌نام هر دو تیک موجود را فعال کنید و عبارت امنیتی را در کادر مربوطه وارد نمایید. برای ورود به سامانه و ثبت اطلاعات، دکمه شروع ثبت نام را کلیک کنید. زائران محترم باید توجه داشته باشند که ثبت و تکمیل اطلاعاتشان در پنج مرحله صورت می‌گیرد که در این مقاله تمام مراحل را توضیح خواهیم داد.

در ابتدای صفحه‌ای که بعد از کلیک روی گزینه شروع ثبت نام باز می‌شود، مواردی ذکر شده است که بهتر است قبل از وارد کردن اطلاعات به آن‌ها توجه کنید. بعد از مطالعه به قسمت پایین‌تر از آن بیایید و کد ملی و تاریخ تولدتان را وارد کنید (صاحب این کد ملی با نام سرگروه شناخته خواهد شد). در خصوص ثبت تاریخ تولد نیز باید سال تولد به صورت چهار رقمی و ماه و روز به صورت دو رقمی نوشته شود (مثل: ۰۲/۱۱/۱۳۶۵). حال روی دکمه نمایش اطلاعات کلیک کنید. با کلیک روی این دکمه، مشخصات کد ملی و تاریخ تولد فرد از ثبت احوال استعلام می‌شود و اطلاعات فرد به صورت خودکار ثبت می‌شود.

ثبت نام ویزای اربعین

در زیر این بخش قسمت سایر اطلاعات قرار دارد که در آن باید اطلاعات دیگری را در خصوص سرگروه وارد کنید که شامل کشور محل تولد، محل صدور شناسنامه و موارد این چنینی است. در زیر این بخش اطلاعات دیگری را باید وارد کنید که مربوط به سرگروه است. پس اگر فرد نخستی که در سامانه ثبت می‌کنید، سرگروه خواهد بود این بخش را تکمیل کنید. در غیر این صورت تیک مربوطه را غیرفعال نمایید. در بخش اطلاعات گذرنامه نیز باید شماره گذرنامه‌تان را وارد کنید. البته در صورت عدم اطلاع از شماره گذرنامه، راه‌کار‌هایی نیز برای استعلام اطلاعات وجود دارد که از طریق تاریخ ثبت گذرنامه و موارد این چنینی باید وارد عمل شوید. حال بهتر است برای جلوگیری از بروز مشکل، اطلاعات وارد شده تا اینجای کار را مجددا بررسی کنید و سپس دکمه ثبت و اضافه به لیست را کلیک نمایید.

با ثبت اطلاعات شخص نخست، می‌توانید افراد دیگر را نیز به همین صورت در گروهتان اضافه کنید که نام آن‌ها در بخش اعضای گروه قرار خواهد گرفت. در انتهای صفحه نخست نیز بخشی با عنوان اطلاعات تکمیلی وجود دارد که در این قسمت باید نام شهری که در آن مدارک را تحویل دفاتر خدمات زیارتی خواهید داد را انتخاب کنید. با انتخاب نام شهر، لیستی از دفاتر زیارتی موجود در بخش زیر آن نمایش داده می‌شود که می‌توانید بر اساس شرایطتان یکی را انتخاب کنید.

ثبت نام ویزای اربعین

بعد از وارد کردن اطلاعات تمام افراد موجود در گروه و انتخاب دفتر زیارتی، به صفحه ثبت خدمات بروید. در بخش اطلاعات اعزام می‌توانید مرز خروج و تاریخ اعزام و بازگشتتان را مشخص کنید. تسهیلات و خدمات ارائه شده در طول این سفر نیز در بخش زیرین این قسمت قرار دارد. با تکمیل صفحه اطلاعات اعزام، روی دکمه ثبت و ادامه کلیک کنید.

در صفحه تایید اطلاعات، تمام اطلاعات وارد شده نمایش داده می‌شود که در صورت صحیح بودن باید روی دکمه تایید اطلاعات در زیر صفحه کلیک کنید و در غیر این صورت دکمه بازگشت را برای ویرایش انتخاب کنید.

ثبت نام ویزای اربعین

طبق اعلام ستاد مرکزی اربعین، کلیه هزینه‌های مربوط به روادید، پوشش بیمه‌ای و خدمات درمانی اربعین ۱۳۹۷ به صورت ریالی از زائران دریافت می‌شود.

بعد از تائید اطلاعات، در صفحه پرداخت هزینه، کد پیگیری نمایش داده می‌شود که بهتر است آن را یادداشت کنید، زیرا در ویرایش‌های آتی به آن‌ها نیاز خواهید داشت. طبق اعلام مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت و بنابر مصوبه ستاد مرکزی اربعین حسینی، هزینه تمام شده برای کسانی که برای حضور در راهپیمایی اربعین سال ۱۳۹۷ در سامانه سماح ثبت نام می کنند، به صورت ریالی دریافت می‌شود و این هزینه ۳۷۷ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده است. البته کسانی که ثبت‌نام مقدماتی را خودشان انجام دهند هزینه ای معادل ۳۷۶ هزار و ۷۰۰ تومان می‌پردازند.

متقاضیان باید توجه داشته باشند که تا اینجای کار توانسته‌اند کد پیگیری را دریافت کنند و در صورت تمایل می‌توانند پرداخت را در زمان دیگری انجام دهند. اما اگر قصد پرداخت را دارید، باید در زیر صفحه یکی از درگاه‌های بانکی را انتخاب کنید و پرداخت هزینه را از طریق آن انجام دهید. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که می‌توانید پرداختتان را از تمام درگاه‌های بانکی، حتی از درگاه بانکی به غیر از بانک خودتان نیز انجام دهید، زیرا تمام درگاه‌های موجود متصل به شبکه شتاب هستند.

با انتخاب درگاه و کلیک روی دکمه پرداخت، به صفحه بانک منتقل خواهید شد که باید رمز دوم کارت بانکی‌تان نیز فعال باشد. در صفحه بانک اطلاعات موجود را با رعایت نکات امنیتی وارد کنید و دکمه پرداخت را کلیک نمایید. در صفحه بعدی روی تکمیل خرید کلیک کنید تا به سامانه سماح انتقال یابید. در این صفحه کار به اتمام می‌رسد و می‌توانید پرینتی از تمام اطلاعات دریافت نمایید.

ثبت نام ویزای اربعین

اما اگر قصد ویرایش و پیگیری وضعیت روادید را دارید، در صفحه نخست سامانه سماح به سراغ بخش پیگیری وضعیت و ویرایش بروید و اطلاعات لازم را وارد کنید. از طریق این بخش می‌توانید اطلاعات افراد را ویرایش کنید یا افراد جدیدی را نیز به گروه‌تان اضافه نمایید. با ورود به این بخش اطلاعات تمام اعضا را مشاهده می‌کنید که برای ویرایش آن‌ها لازم است کد رهگیری را وارد نمایید. از طریق دکمه مشاهده صورت‌حساب و پرداخت نیز می‌توانید پرداخت هزینه‌ها را انجام دهید.

ثبت نام ویزای اربعین

اگر کد پیگیری را فراموش کرده‌اید، در زیر صفحه پیگیری وضعیت و ویرایش، روی دکمه دریافت کد پیگیری کلیک کنید تا کد به شماره موبایل سرگروه ارسال شود.

گفتنی است طبق اعلام مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت دو هزار و پانصد دفتر زیارتی تحت پوشش سازمان حج و زیارت در سراسر کشور آماده خدمات رسانی به متقاضیان تشرف در ایام اربعین هستند و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این دفاتر، اقدام به نام نویسی مقدماتی و تحویل مدارک کنند. البته زائرانی که دسترسی به اینترنت و رایانه شخصی دارند می‌توانند شخصا ثبت‌نام مقدماتی را انجام داده و سپس بعد از انتخاب یک دفتر زیارتی به نام نویسی قطعی و تحویل مدارک اقدام کنند. سامانه سماح از چهارشنبه چهارم مهر ماه ۱۳۹۷ راس ساعت ۱۸ آغاز به کار کرده است.

عکس کاور: خبرگزاری ایرنا

دانلود مداحی میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا

 • دسته‌بندی نشده
 • سپتامبر 30, 2018
بدون دیدگاه

دانلود مداحی میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا

در این پست می توانید آهنگ میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود مداحی میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا

Download New Song By meysam motiee Called  deltang karbala

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
میثم مطیعی دلتگ کربلا آهنگ مداحی

 

نوشته دانلود مداحی میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو شب تیره

 • دسته‌بندی نشده
 • سپتامبر 30, 2018
بدون دیدگاه

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو شب تیره

در این پست می توانید دانلود مداحی امیر تتلو شب تیره را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو شب تیره

Download New Song By Amir Tataloo Called  Shabe Tire

خواننده نام آهنگ تنظیم دسته بندی
حمید صفت شب تیره حسن بابا محمدی آهنگ غمگین

 

نوشته دانلود آهنگ جدید امیر تتلو شب تیره اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم ۹۷

 • دسته‌بندی نشده
 • سپتامبر 30, 2018
بدون دیدگاه

دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم ۹۷

در این پست می توانید دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم ۹۷ را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم 97

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
جواد مقدم شب ششم محرم مداحی

 

دانلود بخش اول شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش دوم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش سوم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش چهارم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش پنجم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش ششم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش هفتم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش هشتم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش نهم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

دانلود بخش آخر شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

نوشته دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم ۹۷ اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

دانلود آهنگ حمید صفت عجایب شهر

 • دسته‌بندی نشده
 • سپتامبر 30, 2018
بدون دیدگاه

دانلود آهنگ حمید صفت عجایب شهر

در این پست می توانید آهنگ حمید صفت عجایب شهر را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ حمید صفت عجایب شهر

Download New Song By Hamid Sefat Called  Ajayeb Shahr

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
حمید صفت عجایب شهر بزودی

 

نوشته دانلود آهنگ حمید صفت عجایب شهر اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


 زوریخ شهری با مناظر کوه‌های آلپ و از دیدنی‌ترین شهرهای سوئیس است که با انتخاب هتل های 4 ستاره در آن می‌توانید سفری راحت و لوکس را تجربه کنید.

هتل‌های زوریخ هتل‌هایی فوق‌العاده با بهترین امکانات هستند که اغلب چشم‌انداز‌ی زیبا از شهر یا طبیعت زیبا و کوه‌های آلپ را به مهمانان خود هدیه می‌دهند و مطمئنا در تور سوئیس با آن‌ها آشنا خواهید شد. زوریخ، مرکز مالی کشور سوئیس بوده و شهری است که بانک‌های آن شهرت بسیار دارد؛ همچنین بزر‌گ‌ترین و شلوغ‌ترین فرودگاه بین‌المللی را در کشور سوئیس دارا است و این شهر یکی از بیشترین نرخ ورود گردشگران خارجی را به خود اختصاص داده است. زوریخ شهری بسیار پاک و بهره‌ور است و به این دلیل شهرت جهانی دارد. از این شهر غالبا به‌عنوان مرغوب‌ترین شهر دنیا از نظر ارزش زندگی نام برده می‌شود.

در این مقاله قصد داریم بهترین هتل‌های 4 ستاره زوریخ را به شما معرفی کنیم، بنابراین همراه ما باشید.

هتل 4 ستاره زوریخ

مقاله‌های مرتبط:

هتل هیلتون زوریخ ایرپورت (Hilton Zurich Airport)

هتل هیلتون زوریخ ایرپورت (Hilton Zurich Airport)

مقاله‌های مرتبط:

برای بسیاری از مسافران، نزدیکی به فرودگاه اهمیت بسزایی دارد؛ به خصوص کسانیکه برای سفرهای کاری به شهرهای مختلف سفر می‌کنند و مدت زمان کمتری را در آن شهر اقامت دارند. بسیاری از هتل‌های نزدیک به فرودگاه نیز به صورت ساعتی امکان اقامت را برای مهمانان فراهم می‌کنند تا آن‌ها قبل از پرواز نیز بتوانند از امکانات هتل بهره‌مند شوند. هتل هیلتون زوریخ ایرپورت هتلی است که تنها با فرودگاه ۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد. این هتل دارای تاییدیه‌های بسیار است و در یک محیط سرسبز و با نشاط قرار دارد. شما با خودروی شخصی یا امکانات حمل و نقل که در این هتل در نظر گرفته شده است در مدت زمان کمتر از ۱۵ دقیقه به مرکز شهر دسترسی خواهید داشت.

اتاق‌های هتل بزرگ و مدرن است و دکوری شیک و مجهز دارند. پنجره‌های بزرگ، نمایی از فرودگاه و باغ هتل را دارد. همه اتاق‌ها مجهز به اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمامی زیبا با لوازم بهداشتی و آرایشی است.

رستوران هتل صبحانه را هر روزه برای مهمانان خود حاضر می‌کنند و شما برای دیگر وعده‌‌های غذایی خود می‌توانید در همین رستوران، غذاهای بین‌المللی و محلی را نوش جان کنید. در لابی هتل نوشیدنی‌های متنوعی سرو می‌شود؛ از قهوه و چای گرفته تا آبمیوه‌های طبیعی.

باشگاه ورزشی مجهز هتل با امکانات جدید، در خدمت میهمانان بوده و مرکز اسپا و سلامت هتل نیز دارای سونا و جکوزی است. برای میهمانان علاقه‌مند به پیاده روی یا کسانیکه دوست دارند گشت و گذارهای شبانه داشته باشند، مسیری سرسبز در پشت هتل در نظر گرفته شده است که به جنگل منتهی شده و دارای نمایی بسیار زیبا از کوه‌های آلپ است.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۶٫۹ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۷٫۶ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۸٫۳ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۵٫۹ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۱٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۷ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۷ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۷ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Hohenbuehlstrasse 10, 8152 Opfikon, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۳۲۳ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است، مرکز اسپا و سلامت، اتاق بخار، حمام، مرکز تناسب اندام، سونا، گالری هنری، رستوران، بار، صبحانه در اتاق، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار،
 • غذای کودکان در صورت درخواست، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، امکانات وی‌آی‌پی، سوئیت ماه عسل، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (روسی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی)

هتل اسمال لاکچری امباسادور له اپرا (Small Luxury Hotel Ambassador Zurich)

هتل اسمال لاکچری امباسادور له اپرا (Small Luxury Hotel Ambassador Zurich)

مقاله‌های مرتبط:

هتل اسمال لاکچری امباسادور له اپرا هتلی مجلل و زیبا در قلب زوریخ است که با انتخاب این هتل اقامتی عالی و بی‌نظیر را تجربه خواهید کرد. فضای دوست‌داشتنی و برخورد گرم کارمندان، این مجموعه را بیشتر در میان مسافران محبوب کرده و مطمئنا با انتخاب این هتل در شهر زیبای زوریخ تجربه‌ای عالی و شاهانه را خواهید داشت. دسترسی از این هتل به بخش‌های مختلف شهر نیز بسیار راحت است و شما یک شروع خوب از این هتل به سایر بخش‌ها خواهید داشت.

اتاق‌ها کلاسیک و بسیار شیک هستند و همه اجزای آن با ظرافت و دقت بسیار انتخاب شده است. استفاده از رنگ کرم و سفید در اتاق‌ها با کاغذ دیواری‌های راه‌راه هارمونی زیبایی را ایجاد کرده که با نور آباجورها فضایی رویایی‌تر را ایجاد کرده است. اتاق‌های راحت این هتل مجهز به اینترنت بی‌سیم، تلویزیون، تهویه مطبوع و حمامی با لوازم بهداشتی است.

خوردن صبحانه در یک هتل زیبا و با متنوع‌ترین مواد غذایی، حسی فوق‌العاده برای شروع یک روز عالی خواهد بود. صبحانه هر روزه با متنوع‌ترین پنیرها، نوشیدنی‌های تازه و میوه‌های فصلی برای شما حاضر می‌شود و اگر دوست داشته باشید که صبحانه را در اتاق خود میل کنید امکانات آن برای شما فراهم است. این هتل تراسی زیبا با چشم‌انداز شهری دارد که شما می‌توانید غذای لذیذ خود را در این محیط فرح‌بخش میل کنید. بار هتل نیز پیشنهادی مناسب برای دورهمی‌های دوستانه خواهد بود.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۶٫۹ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۰٫۶ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۰٫۱ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۳ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۹٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۰٫۷ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۶ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۲ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Falkenstrasse 6, Seefeld, 8008 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۴۵ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، مرکز اسپا و سلامت، اتاق بخار، حمام، مرکز تناسب اندام، سونا، رستوران، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، غذای کودکان در صورت درخواست، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی)

هتل فیفا اسکات (FIFA Hotel Ascot)

هتل فیفا اسکات (FIFA Hotel Ascot)

هتل فیفا اسکات هتلی 4 ستاره است که در سال ۱۹۵۴ ساخته شده است و از هتل‌های قدیمی شهر به حساب می‌آید. طراحی داخلی این هتل سنتی و کلاسیک است و مهمانان اقامت راحتی را در این هتل تجربه خواهند کرد. موقعیت جغرافیایی این هتل نیز عالی است و مهمانان دسترسی خوبی به سایر بخش‌های شهر به خصوص جاذبه‌ها دارند.

اتاق‌های هتل جادار و زیبا هستند و دکوری مدرن دارند. رنگ ارغوانی پرده‌ها و صندلی نشیمن در کنار رنگ سفید و کرم سایر اجزای هتل ترکیب دلنشینی را ایجاد کرده است. اینترنت بی‌سیم در همه بخش‌های هتل و اتاق‌ها در دسترس است و امکاناتی مانند تهویه مطبوع، اینترنت بی‌سیم، تلویزیون و حمامی مجلل دارد.

صبحانه‌های سوئیسی از ژامبون‌ها و پنیرهای متنوع تا آبمیوه‌های طبیعی در رستوران این هتل برای مهمانان سرو می‌شود. استیک‌های این رستوران بسیار معروف است و در مدت اقامت خود حتما از آن‌ها امتحان کنید. رستوران منویی متنوع را پیشنهاد می‌دهد که حتی در آن غذاهای فست‌فودی نیز برای مهمانان در نظر گرفته است.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۱٫۸ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۱٫۴ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۱٫۱ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۳٫۹ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۱۰٫۱ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۱ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۷ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۵ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Tessinerplatz 9, Enge, 8002 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۷۴ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، مرکز اسپا و سلامت، اتاق بخار، حمام، مرکز تناسب اندام، سونا، رستوران، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی)

هتل کراون پلازا زوریخ (Crowne Plaza Zürich)

هتل کراون پلازا زوریخ (Crowne Plaza Zürich)

هتل کراون پلازا زوریخ هتلی لوکس در محلی مدرن و در غرب شهر زوریخ است. این هتل کمی از بخش مرکزی شهر فاصله دارد و همین موضوع باعث شده است که هتلی آرام و به دور از شلوغی باشد. با ورود به لابی هتل با مبلمان‌های آبی رنگ و مخملی حس آرامش را به شما خواهد داد و کارمندان کارهای پذیرش شما را به سرعت انجام می‌دهند و شما را به اتاق‌هایتان هدایت می‌کنند.

اتاق‌ها با رنگ‌های روشن مبله شده‌اند و رنگ طوسی و کرم از رنگ‌هایی است که در اتاق‌ها استفاده شده است. بواسطه پنجره‌های بزرگ و پرده‌های نازک نور کافی به اتاق‌ها می‌تابد و همین موضوع اتاق‌ها را دلباز و پرانرژی کرده است. همه اتاق‌ها اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمامی با لوازم مورد نیاز را شامل می‌شوند.

شما می‌توانید غذای خود را هم در رستوران داخل هتل یا در فضای باز میل کنید. غذاهای فوق‌العاده‌ای در رستوران این هتل برای شما طبخ می‌شود که عطر آن شما را مدهوش می‌کند. بار هتل نیز برای دورهمی‌های گروهی یا لحظاتی برای آرامش پیشنهاد می‌شود.

این هتل برای اوقات فراغت مهمانان خود و برای آرامش و استراحت بیشتر آنان پیشنهاداتی به مهمانان خود دارد؛ مرکز تناسب اندام با مجهزترین وسایل برای ورزشکاران مناسب است و اگر دوست دارید لحظاتی سرشار از آرامش را تجربه کنید و خستگی را از تن خود بیرون کنید به مرکز اسپا و سلامت هتل بروید و از امکانات آن بهره‌مند شوید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲٫۶ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۳٫۴ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۴٫۶ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۵٫۲ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۹ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۱ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۲٫۵ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۵٫۲ کیلومتر فاصله است. منطقه آسِرسیل (Aussersihl) انتخابی مناسب برای گردشگران علاقه‌مند به پیاده‌روی و گشت‌های شهری و دیدن مناظر است.

 • آدرس: Badenerstrasse 420, Aussersihl, 8040 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۳۶۵ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، استخر، مرکز اسپا و سلامت، اتاق بخار، حمام، مرکز تناسب اندام، سونا، رستوران، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک،امکانات برای افراد ناتوان جسمی، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی)

هتل سورل زوریخ برگ (Sorell Hotel Zürichberg)

هتل سورل زوریخ برگ (Sorell Hotel Zürichberg)

هتل سورل زوریخ برگ هتلی فوق‌العاده با چشم‌اندازی نفس‌گیر از دریاچه زوریخ است و اگر محیطی آرام با بهترین خدمات مدنظر شما است، این هتل همه انتظارات شما را برآورده می‌کند. ساختمان زیبا، موقعیت و مناظر خیره‌کننده در کنار کارمندانی حرفه‌ای از ویژگی‌های برجسته این هتل 4 ستاره است که مهمانان بسیاری را برای اقامت در خود تشویق می‌کند.

اتاق‌های هتل با دکور مدرن و نقاشی‌های دیواری زیبا که با رنگ‌های شاد طراحی شده، محیط با طراوتی را ایجاد کرده است. در اتاق‌ها تمام آن چیزی که مهمانان برای اقامت راحت نیاز دارند، از اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمامی با لوازم بهداشتی لحاظ شده است.

از هر چیزی که از این هتل بگذریم از رستوران و وعده‌های غذایی آن نمیشه گذشت. خوردن صبحانه در فضای تراس مانند هتل با مناظر رویایی، حس و حالی وصف نشدنی است و شما دوست دارید ساعت‌ها در این فضا بمانید و از این همه زیبایی با طعم لذیذ غذاهای سوئیسی لذت ببرید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۱٫۹ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۲٫۶ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۰٫۶ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۷٫۷ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۴ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۲٫۱ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۲ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Orellistrasse 21, Zürichberg, 8044 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۶۶ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، غذای کودکان در صورت درخواست، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی)

هتل شرایتون زوریخ نویس شلوس (Sheraton Zürich Neues Schloss Hotel)

هتل شرایتون زوریخ نویس شلوس (Sheraton Zürich Neues Schloss Hotel)

هتل شرایتون زوریخ نویس شلوس هتلی در مرکز تجاری شهر است و با انتخاب این هتل به راحتی می‌توانید به بخش‌های مختلف شهر دسترسی داشته باشید. اتاق‌های هتل دکوری مدرن و با رنگ‌های روشن است و پنجره‌هایی رو به چشم‌انداز شهر دارند. بعضی از اتاق‌ها نیز از دو طرف دارای پنجره هستند و نور بیشتری به اتاق‌ها می‌رسانند.

صبحانه این هتل بی‌نظیر است و هر روزه برای مهمانان سرو می‌شود. پاستاهای خوش‌طعمی در این رستوران با محصولات تازه و فصلی سرو می‌شود که قطعا از آن‌ها خوش‌تان خواهید آمد. در بیرون هتل نیز در کنار درب اصلی آن میز و صندلی‌هایی برای سرو غذاهای مهمانان نیز در نظر گرفته شده است.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۱٫۱ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۰٫۸ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۳٫۶ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۹٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۴ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۴ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۱ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Stockerstrasse 17, Enge, 8002 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۶۰ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هتل انگیمات سیتی-گاردن (Engimatt City-Gardenhotel)

هتل انگیمات سیتی-گاردن (Engimatt City-Gardenhotel)

هتل انگیمات سیتی-گاردن همانطور که از نامش مشخص است، هتلی در باغی زیبا و فضایی فوق‌العاده است که در مرکز شهر قرار دارد و امکانات عالی و بی‌نقصی را برای مهمانان خود در نظر گرفته است. شما روز خود را در اتاق‌هایی شروع می‌کنید که بالکنی زیبا و رو به منظره فوق‌العاده از طبیعت بکر و کوه‌های آلپ دارد و با دکور بی‌نظیر و مدرنش که با رنگ‌های کرم و روشن دکور شده است، اقامت خواهید داشت. همه اتاق‌ها مجهز به اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع و حمامی با لوازم بهداشتی هستند.

گزینه‌های غذاخوری متنوعی در هتل وجود دارد که دکوری خاص و زیبا دارد که روی میزها با گل‌های طبیعی دکور شده است. در باغ هتل که حوضی زیبا در وسط آن قرار دارد، می‌توانید غذای خود را میل کنید. صبحانه نیز هر روزه با متنوع‌ترین محصولات برای شما حاضر می‌شود.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۲٫۱ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۱٫۷ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۴٫۶ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۱۰٫۷ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۲ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۲٫۳ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۱ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Engimattstrasse 14, Enge, 8002 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۷۱ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، زمین تنیس، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیا)

هتل گرولیچ دیزاین اند لایف استایل (Greulich Design & Lifestyle Hotel)

هتل گرولیچ دیزاین اند لایف استایل (Greulich Design & Lifestyle Hotel)

هتل گرولیچ دیزاین اند لایف استایل هتلی زیبا با طراحی خاص و متفاوت در زوریخ است. این هتل 4 ستاره با فضایی گرم و کارمندانی خوش‌برخورد از مهمانان خود میزبانی می‌کند. منطقه‌ای که این هتل در آن قرار دارد، آرام و سرسبز است و سکوت آن برای شما بسیار دلنشین خواهد بود.

اتاق‌های دلباز با دکوری کاملا مدرن و دیوارهایی با رنگ‌های روشن و پنجره‌هایی رو به خیابان، محیط اقامتی عالی را برای مهمانان فراهم کرده است. اتاق‌ها حتما شما را راضی نگه می‌دارند و شما با اشتیاق بسیار به اتاق‌های خود بازمی‌گردید. همه اتاق‌ها به اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون مجهز هستند.

این هتل در عین سادگی، همه چیز را عالی و بی‌نقص برای مهمانان خود تهیه می‌کند. صبحانه هر روزه با خوشمز‌ه‌های متنوع و رنگارنگ برای مهمانان سرو می‌شود و مسافرین این هتل می‌توانند غذاهای محلی را در رستوران این هتل میل کنند. اگر علاقه دارید در فضای باز غذای خود را میل کنید، این هتل میز و صندلی‌هایی را در محوطه هتل چیده است و شما می‌توانید در هوایی مطبوع غذاهای خود را میل کنید. بار این هتل از پیشنهاداتی است که باید حتما به آن سر بزنید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۱٫۵ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۲٫۳ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۱٫۷ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۴٫۱ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۸٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۲ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۵ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۲ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Herman-Greulich-Strasse 56, Aussersihl, 8004 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۲۸ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیا)

هتل رمانتیک یوروپ (Romantik Hotel Europe)

هتل رمانتیک یوروپ (Romantik Hotel Europe)

هتل رمانتیک یوروپ یکی از هتل‌های جذاب در زوریخ است که در محلی زیبا قرار دارد. این هتل از هتل‌هایی با سبک کلاسیک است و با ساختمان زیبایی که دارد، در کنار امکانات فوق‌العاده هتل، باعث شده بسیاری این هتل را به منظور اقامت خود در این شهر برگزینند. موقعیت جغرافیایی این هتل نیز عالی است و مهمانان ماجراجویی خود را در شهر، می‌توانند از این هتل زیبا شروع کنند.

مطمئنا از اقامت‌تان در یکی از اتاق‌های دو نفره‌ یا اتاق‌های خانوادگی این هتل که به شیوه‌ای سنتی و کلاسیک طراحی شده است، لذت خواهید برد. تمام تجهیزاتی که یک گردشگر مدرن نیاز دارد در طراحی این اتاق‌ها پوشش داده شده و می‌توانید از اینترنت رایگان و تلویزیونش بهره‌مند شوید. اتاق‌ها یا با رنگ آبی و کاغذ دیواری‌های روشن و طرح‌دار یا با رنگ قرمز و دکوراسیون نزدیک به آن، دکور شده‌اند. لوسترها و آباجورهایی که در اتاق‌ها نصب شده است با دکوراسیون اتاق‌ها هارمونی نزدیکی دارد و قطعا در شب محیط آرامش‌بخش‌تری را برای شما ایجاد خواهد کرد.

عطر نان، صبح‌ها فضای رستوران هتل را پر می‌کند و مهمانان روز خود را با صبحانه‌ای عالی شروع می‌کنند. رستوران هتل دکوری کلاسیک با میز و صندلی‌های زیبا و چوبی دارد و غذاهای فرانسوی، بین‌المللی و محلی را با بهترین محصولات فصلی تهیه می‌کند. بار این هتل برای گذارندن اوقات خوشی در شب پیشنهادی عالی است و حتما به پیشنهادات مسئول بار توجه کنید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۱٫۷ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۰٫۷ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۰٫۱ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۳ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۹٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۰٫۱ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۶ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۱ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Dufourstrasse 4, Seefeld, 8008 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۳۹ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی)

هتل ۲۵ آورز زوریخ وست (25hours Hotel Zürich West)

هتل ۲۶ آورز زوریخ وست (25hours Hotel Zürich West)

هتل ۲۵ آورز زوریخ وست آخرین هتل 4 ستاره‌ای است که در این لیست به شما معرفی می‌کنیم. این هتل لوکس و مدرن می‌تواند به طرز شگفت‌انگیزی رضایت هر نوع سلیقه را فراهم کند. تمام اتاق‌ها به شیوه‌ای با سلیقه دکوراسیون شده‌اند و رنگ‌های شجاعانه‌ای را در آن‌ها خواهید دید. همه اتاق‌ها به سیستم تهویه و اینترنت بی‌سیم مجهز هستند و حمامی شیک با لوازم بهداشتی نیز در همه اتاق‌ها برای مهمانان لحاظ شده است.

رستوران این هتل منویی متنوع از غذاهای ملل مختلف را به مهمانان خود پیشنهاد می‌دهد و مطمئنا شما با توجه به ذائقه خود غذایی خوش‌طعم را تجربه خواهید کرد. شما می‌توانید غذای خود را در فضای باز و در محوطه سرسبز هتل میل کنید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲٫۷ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۳٫۷ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۴ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۴٫۹ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۷٫۹ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۰٫۳ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۲٫۷ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۱ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Pfingstweidstrasse 102, Escher Wyss, 8005 Zürich, Switzerland
 • این هتل 4 ستاره است و دارای ۱۲۶ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هتل 4 ستاره زوریخ

آنچه که ذکر شد، بهترین هتل‌های 4 ستاره زوریخ بود؛ تلاش شد هتل‌هایی نام برده شود که در نوع خدمات و کیفیت بهترین باشد تا شما با خیال راحت‌تری هتل خود را انتخاب کنید. اگر به این شهر سفر کردید و در هتل‌های آن اقامت داشتید، ما را با تجربیات خود آشنا کنید. شما می‌توانید به هر یک از این هتل‌ها که در این لیست به شما معرفی کردیم، در صفحه‌ی مربوط به هر هتل رای دهید و نظرات خود را بنویسید تا بقیه کاربران نیز با تجربیات شما آشنا شوند.

 


فرانسه از سفر گردشگران فرانسوی به ایران و توسعه گردشگری کشور حمایت می‌کند.

 «ژان باتیست لوموآن»، وزیر مشاور در امور اروپایی فرانسه، در دیدار از آخرین روز چهلمین نمایشگاه «تاپ رزا»، با عنوان نمایش دوستی با ایران، از تعدادی از شرکت‌های حاضر در پاویون کشورمان نیز دیدن کرد. او درباره ایران گفته است:

من ایران را دوست دارم و تاکنون دو بار از ایران دیدن کردم. هرچند حضور من در ایران کاری بوده، اما از ظرفیت بالای گردشگری این کشور آگاهم. ایران حداقل ظرفیت پذیرش چندین برابر گردشگر فعلی را در هر سال دارد.

در این بازدید، نمایندگان کشورمان در پاویون ایران، در پاسخ به سوالات لوموآن، آماری از تعداد حضور فرانسویان در ایران و میزان حضور شرکت‌های ایرانی در این کشور ارائه دادند.

نمایشگاه تاپ رزا ۲۰۱۸

مسعود دهقانی، نماینده گردشگری ایران در خصوص حضور لوموآن در پاویون ایران گفته است:

بازدید وزیر مشاور در امور خارجه فرانسه از پاویون ایران اهمیت دارد؛ زیرا در برنامه اولیه او، بازدید از پاویون ایران پیش‌بینی نشده بود و با وجود اینکه به لحاظ پروتکل و تشریفاتی، هیچ یک از همتایان وی در پاویون ایران حضور نداشتند، اما وی در پاسخ به دعوت ما در این پاویون حاضر شد. از همین رو با توجه به مواضع اخیر فرانسه و کشورهای اروپایی در رد سیاست‌های آمریکا در منزوی کردن ایران، که به ویژه در نشست سران کشورهای عضو شورای امنیت شاهد آن بودیم، این حضور از جهات متعددی بسیار مهم است.

نمایشگاه تاپ رزا ۲۰۱۸

عکس: خبرگزاری مهر

چرا رنگ هواپیماها سفید است؟

بدون دیدگاه


تاکنون به این فکر کرده‌اید که چرا رنگ اکثر هواپیما‌ها سفید است؟ جالب است که دلایل علمی و اقتصادی زیادی برای سفید رنگ بودن هواپیماها وجود دارد.

مقاله‌های مرتبط:

همه ما روزانه هواپیماهای زیادی را مشاهده می‌کنیم، اما کمتر به رنگ آن‌ها توجه می‌کنیم. همان‌طور که تا به حال دیده‌اید، رنگ اکثر هواپیماها سفید است. رنگ هواپیماها به دلیل خاصیت بدنه آن‌ها و صرفه‌جویی‌های اقتصادی معمولا سفید انتخاب می‌شود. در اینجا سعی داریم دلایل علمی و منطقی برای سفید بودن رنگ هواپیما ارائه دهیم. همین دلایل باعث شده است که هواپیماهای رنگارنگ و متنوع در آسمان مشاهده نکنید.

رنگ هواپیما سفید است

دلایل علمی

علم حرارتی مهم‌ترین دلیل علمی است که در رابطه با رنگ هواپیما مطرح است. پروفسور «هانسون» (R. John Hansman) معتقد است بهترین رنگ برای خنک نگه داشتن بدنه هواپیما رنگ سفید است؛ دقیقا مانند لباس بلند سفیدی که در بیابان مناسب‌ترین لباس برای خنک نگه داشتن بدن است. محافظت از قطعات پلاستیکی و مواد کامپوزیتی هواپیما از نور خورشید بسیار اهمیت دارد. رنگ سفید این قابلیت را دارد که هواپیما را از اشعه خطرناک خورشید محافظت کند.

هواپیما

براساس مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۱ توسط محققان دانشگاه پردیو و مرکز تحقیقات حیات وحش ملی در مورد تعامل انسان و حیات وحش ارائه شد، محققان به این نتیجه رسیدند که؛ پرندگانی که در آسمان پرواز می‌کنند، با هواپیماهای رنگ سفید نسبت به رنگ‌های دیگر برخورد کمتری دارند. این تحقیق نشان می‌دهد پرندگان هواپیماهای سفید را در آسمان راحت‌تر پشت سر می‌گذارند.

رنگ سفید از لحاظ بصری به انسان کمک می‌کند. هرگونه خراش، ترک و فرسودگی در رنگ سفید خیلی راحت به چشم می‌آید‌ و این یک موضوع تصادفی نیست و باید خدا را بابت این موضع شکر کرد، زیرا توانایی شناسایی آسیب در هواپیما امری حیاتی است.

دلایل اقتصادی

دلایل علمی نیمی از قضیه و دلایل اقتصادی نیمه دیگر موضوع است. حتی خطوط هواپیمایی در ذخیره منایع و صرفه‌جویی اقتصادی تلاش می‌کنند. باید بدانید برای پوشاندن یک هواپیما نیاز به ۶۵ گالن رنگ است و این باعث می‌شود که در انتخاب رنگ هوشمندانه عمل کنید. رنگ سفید استاندار، ارزان و ساده است و هر رنگ دیگری که انتخاب کنید، به مرور زمان اکسید می‌شود و به رنگ سفید بر می‌گردد، البته برای براق نگهداشتن و ثابت شدن آن باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

ایده دیگری که در این زمینه مطرح می‌شود، با نام طرح رادیکال شناخته شده است. در این مورد هواپیما غیر رنگی است و فلز آن خالص و صیقل داده می‌شود، اما مشکلی که در اینجا مطرح است، این است که صیغل دادن نیاز به نگهداری، صرف زمان و هزینه بیشتری دارد؛ نکته دیگر این است که هواپیماهای سفید سریع‌تر از هواپیماهای رنگی و غیر رنگی به فروش می‌روند.


اولین دیزنی‌لند در سال ۱۹۵۵ در کشور آمریکا تاسیس شد که سالانه میلیون‌ها بازدیدکننده دارد و رویای بسیاری از کودکان است. بهترین دیزنی‌لندها کجا قرار دارند؟

مقاله‌های مرتبط:

بازدید از دیزنی‌لند رویای هر دختر و پسر کوچکی است، اولین دیزنی‌لند در ۱۷ جولای ۱۹۵۵ در آمریکا تاسیس شد. دیزنی‌لند سالانه حدود ۱۳٫۳ میلیون بازدیدکننده دارد. دیزنی‌لند تنها کودکان را جذب نمی‌کند، بسیاری از بزرگسالان برای دیدن رویای کودکی‌شان به آنجا می‌آیند.

بدون شک دیزنی‌لند بالاترین رتبه پارک تفریحی در میان پارک‌های تفریحی جهان را دارد. با رفتن به این پارک تفریحی، به یک پارک معمولی نرفته‌اید، بلکه وارد دنیای جدیدی شده‌اید که خاطره‌های زیادی را برای شما زنده خواهد کرد. با ما همراه باشید تا بهترین دیزنی‌لند‌‌های دنیا را بشناسید.

دیزنی‌لند پاریس

اگر به کشورهای اروپایی سفر کرده‌اید و دوست دارید دیزنی‌لند را از نزدیک ببینید، دیگر نیازی نیست به آمریکا پرواز کنید، دیزنی‌لند همین‌جا است، در پاریس!

بهترین دیزنی لند های دنیا

دیزنی‌لند پاریس، قدیمی‌ترین کپی از دیزنی‌لند آمریکا است و دقیقا شبیه به دیزنی‌لند آمریکا ساخته‌ شده است. این دیزنی‌لند در شهر مارن، حومه شرقی پاریس ساخته‌ شده است و نسخه کوچک‌شده‌ی دیزنی‌لند آمریکا نیست، بلکه به همان بزرگی است. از جمله بخش‌های دیزنی‌لند پاریس می‌توان به زمین گلف، مدرسه فوتبال برای کودکان، هفت هتل، زمین تنیس اشاره کرد.

بهترین دیزنی لند های دنیا

اگر روزی به اروپا سفر کردید، بازدید از دیزنی‌لند پاریس را فراموش نکنید. این مجتمع تفریحی در ۵۱ کیلومتری پاریس قرار دارد. با بازدید از دیزنی‌لند به دنیای سفیدبرفی و هفت کوتوله، غرب وحشی، سرخپوستان و دیدار با رابینسون کروزوئه بروید! اگر اهل نوستالژی نیستید، می‌توانید به دنیای آدم فضایی‌ها و ماشین‌های زمان سری بزنید.

بهترین دیزنی لند های دنیا

در مجموعه تفریحی پاریس، استودیوها و استخرهایی قرار دارد که در استودیوها کودکان می‌توانند کارتون‌های والت دیزنی را تماشا کنند. همچنین فروشگاه‌های مخصوص فروش محصولات والت دیزنی، رستوران‌ها و تئاتر کودکان در این مرکز تفریحی قرار دارد.

بهترین دیزنی لند های دنیا

هزینه ورودی دیزنی‌لند پاریس برای بزرگ‌سالان ۱۸۰ هزار تومان و برای کودکان ۱۴۰ هزار تومان است.

دیزنی‌لند هنگ‌کنگ

چشم‌بادامی‌ها در کپی‌برداری حرف اول را می‌زنند و کپی‌هایی بهتر از اصل تولید می‌کنند! پس بدون شک باید به فکر کپی‌برداری از دیزنی‌لند معروف هم افتاده باشند.

بهترین دیزنی لند های دنیا

مرکز تفریحی دیزنی‌لند هنگ‌کنگ در خلیج پنی، جزیره لانتانو واقع شده است. چینی‌ها در ساخت دیزنی‌لند کشورشان سعی کرده‌اند تا اصول و فرهنگ‌شان را حفظ کنند و از این اصول در معماری داخلی دیزنی‌لند استفاده کنند.

بهترین دیزنی لند های دنیا

دیزنی‌لند هنگ‌کنگ در میان مردم چین بسیار محبوب است و حتی مردم این شهر برای شکایت از گران بودن هزینه ورودی دیزنی‌لند به دادگاه رفته‌اند!

بهترین دیزنی لند های دنیا

طراحی داخلی دیزنی‌لند هنگ‌کنگ بر اساس اصول فنگ شویی است و در هرجایی از این پارک تفریحی قدم بگذارید اعداد شانس را مشاهده خواهید کرد، پیدا کردن اعداد شانس در مسیر حرکت در دیزنی‌لند هنگ‌کنگ برای شما روز خوبی می سازد! این باور محلی‌ها است.

بیشتر بخوانید:

بهترین دیزنی لند های دنیا

تقریبا تمام دیزنی‌لندهای کپی شده، ویژگی‌های مشترک زیادی با دیزنی‌لند آمریکا دارند، تنها تفاوتی که در این دیزنی‌لندها مشاهده می‌شود زبانی است که کارکنان با آن صحبت می‌کنند. در دیزنی‌لند هنگ‌کنگ به زبان کانتونی صحبت می‌شود.

دیزنی‌لند توکیو

دیزنی‌لند توکیو یکی از زیباترین دیزنی‌لندهای دنیا است. این دیزنی‌لند ژاپنی کمی بزرگ‌تر از دیزنی‌لند آمریکایی است و مقرون‌به‌صرفه‌تر. برای ورود به دیزنی‌لند توکیو باید ۱۶۰ هزار تومان پرداخت کنید.

بهترین دیزنی لند های دنیا

قبل از ورود به دیزنی‌لند توکیو، می‌توانید چرخی در شهر بزنید و از مغازه‌های فروش سوغاتی خرید کنید، برای صرف شام به رستوران کشتی کلمبیا بروید.

بهترین دیزنی لند های دنیا

هرساله جشن‌های متعددی در دیزنی‌لند توکیو برگزار می‌شود که در طی این جشن‌ها شخصیت‌های دیزنی‌لند به‌صورت عروسکی و یا تزئین شده با چراغ به نمایش عموم درمی‌آیند.

بهترین دیزنی لند های دنیا

اگر علاقه‌ای به‌صرف غذا در سطح شهر ندارید، می‌توانید از رستوران‌های داخل دیزنی‌لند استفاده کنید.

دانلود آهنگ علیشمس عشقت که باشه

 • دسته‌بندی نشده
 • سپتامبر 29, 2018
بدون دیدگاه

دانلود آهنگ علیشمس عشقت که باشه

در این پست می توانید آهنگ علیشمس به نام عشقت که باشه را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ علیشمس عشقت که باشه

Download New Song By Alishmas Called  Eshghet Ke Bashe

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
علیشمس عشقت که باشه محمد نجم آهنگ غمگین

 

نوشته دانلود آهنگ علیشمس عشقت که باشه اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

آخرین دیدگاه‌ها